Życiowe

Otaczaj się dobrymi ludźmi, którzy ciągną Cię w górę i wierzą w Twoje marzenia.

Będzie nietypowo jak na początek czyli cała Ja.

Rozgość się proszę na chwil parę bo kilka zdań na pewno będzie.

Sobota, popołudnie zadzwonił sąsiad Marcin za ściany bliźniaczego domu, mąż naszej kochanej Alicji od której głodna/ głodny nie wyjdziesz a wszystko co pichci znajdziesz na stronie www.bezmiksera.pl . Polecam Jej blog z całego Serducha.

Mówi: „postawiłem już stronę, zobacz czy o to chodziło, czy to ten motyw i działamy” – przyznam, że taka wiadomość  w weekend to najlepszy prezent ever :-).

Btw sąsiad to z krwi i kości ratownik medyczny więc i moje marzenia uratował, bowiem temat stworzenia bloga w mojej głowie pojawił się gdy w Social Media ( FB i IG) miałam już założone konta i z ogromną radością dzieliłam się już w sieci swoimi kolejnymi projektami z metką MakramoweLOVE by Sandra.

Post nr 1

Dlaczego blog, skoro mam już stronę na FB, konto na IG, sklep na Etsy? otóż dlatego, że moja nowa pasja powstała kiedy sytuacja zdrowotna i zawodowa wymusiła na mnie pozostanie w domu. Nie należę do tych osób co leżą i pachną, bądź takich co widzą same problemy, tylko szukam rozwiązań.Długo nie czekając zapisałam się na jeden a potem drugi i trzeci kurs, doszły nowe obserwowane i przede wszystkim wyjątkowe konta/strony i tak nieuchronnie doprowadziłam do miłości od pierwszego splotu:-).

Mimo, że „Makramowych” stron polskich oraz zagranicznych jest dość sporo, nie będę ukrywała że musiałam metodą prób i błędów szukać choćby odpowiedniego sznurka (grubość, splot).

Wszystkie niezbędne informacje są bowiem tak mocno rozproszone po sieci, że przy mniejszym zaangażowaniu to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla osoby wówczas początkującej w tej tematyce.

Bliska mi koleżanka, poprosiła abym nagrała Jej tutorial z najbardziej podstawowych w mojej ocenie splotów, inna zapytała czy jak tylko skończy się pandemia znajdę czas i Ją nauczę robić kwietniki.

Te wszystkie wyżej wymienione okoliczności plus możliwość, którą daje internet czyli między innymi poznawanie nowych, jakże inspirujących & motywujących osób oraz wsparcie ludzi mnie otaczających, utwierdziły mnie w przekonaniu, że to co tworzę sprawia uśmiech na Ich twarzach i wówczas bardziej niż kiedykolwiek zapragnęłam zrealizować plan uruchomienia bloga na którym właśnie Jesteś.

Na tej stronie dzielić się będę z Wami nie tylko nabytą wiedzą, nowymi projektami, splotami, spostrzeżeniami czy  przydatnymi linkami ale również codziennością.

Za definicję sukcesu tej strony w przyszłości, stawiam cel aby stanowiła miejsce spotkań cudownych duszyczek z pasją, wzajemnie się wspierających a nawet spotykających się w realnym świecie.

Choć mam świadomość, że osiągnięcie sukcesu wymaga czasu a czas i tak upłynie to planuję z tego marzenia nie zrezygnować dopóki zdrowie mi na to pozwoli.

Dzisiaj, cieszę się że tutaj Jesteś razem ze mną i dziękuję Tobie za to.

Sandra z MakramoweLOVE by Sandra

 

 

 

 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
2 lat temu

Cieszę się że wszytko działa i strona się rozwija 🙂
Pozdrowienia zza ściany 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x